piątek, 5 marca 2010

Posłowie wiedzą lepiej...

...co możesz robić na swojej własności prywatnej. Wyciągnąłbym konsekwencje w wyborach, ale tak na serio to... po co? Liberałowie głosują przeciwko prawom jednostki, postkomuniści za. Nigdy nie przewidzisz. Zresztą z partii na które się "nie marnuje głosów" wystartują dokładnie ci sami ludzie albo pionki znikąd. Wyborcy i tak pójdą, bo im powiedzą w telewizji, że trzeba nabijać frekwencję.

Dla potomności, która zapewne nie będzie już mogła nawet soli używać, ograniczenia palenia przegłosowali:

PO:
1. Arkit Tadeusz
2. Arndt Paweł
3. Augustyn Urszula
4. Aziewicz Tadeusz
5. Biernacki Marek
6. Biernat Andrzej
7. Bojko Bogdan
8. Brejza Krzysztof
9. Brodniak Roman
10. Brzezinka Jacek
11. Bublewicz Beata
12. Budnik Jerzy
13. Bukiewicz Bożenna
14. Buła Andrzej
15. Butryn Renata
16. Cebula Marek
17. Chmielewski Stanisław
18. Chwierut Janusz
19. Cichoń Janusz
20. Cieślik Leszek
21. Cieśliński Piotr
22. Czechyra Czesław
23. Czucha Zdzisław
24. Czuma Andrzej
25. Dąbrowska Alicja
26. Dolniak Grzegorz
27. Drozd Ewa
28. Dunin Artur
29. Durka Zenon
30. Dzięcioł Janusz
31. Dzikowski Waldy
32. Fabisiak Joanna
33. Fedorowicz Jerzy Feliks
34. Gadowski Krzysztof
35. Gałażewski Andrzej
36. Gawłowski Stanisław
37. Gąsior-Marek Magdalena
38. Gibała Łukasz
39. Głogowski Tomasz
40. Gowin Jarosław
41. Grabarczyk Cezary
42. Grad Aleksander
43. Grad Mariusz
44. Grupiński Rafał
45. Gut-Mostowy Andrzej
46. Guzowska Iwona
47. Halicki Andrzej
48. Hanajczyk Agnieszka
49. Huskowski Stanisław
50. Jaros Michał
51. Jastrzębski Leszek
52. Kaczor Roman
53. Kania Andrzej
54. Karpiniuk Sebastian
55. Karpiński Grzegorz
56. Karpiński Włodzimierz
57. Katulski Jarosław
58. Kaźmierczak Jan
59. Kidawa-Błońska Małgorzata
60. Klim Józef Piotr
61. Kochan Witold
62. Komorowski Bronisław
63. Konwiński Zbigniew
64. Kopacz Ewa
65. Kopaczewska Domicela
66. Kopeć Tadeusz
67. Korzeniowski Leszek
68. Kosecki Roman
69. Kozaczyński Jacek
70. Kozdroń Jerzy
71. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
72. Koźlakiewicz Mirosław
73. Krupa Adam
74. Krupa Jacek
75. Krząkała Marek
76. Kula Włodzimierz
77. Kulas Jan
78. Kulesza Tomasz
79. Kuriata Jan
80. Kutz Kazimierz
81. Lamczyk Stanisław
82. Lenz Tomasz
83. Leszczyna Izabela
84. Lipiński Dariusz
85. Litwiński Arkadiusz
86. Małecka-Libera Beata
87. Marcinkiewicz Michał
88. Matusik-Lipiec Katarzyna
89. Mężydło Antoni
90. Mikulicz Janusz
91. Miodowicz Konstanty
92. Młyńczak Aldona
93. Mroczek Czesław
94. Mrzygłocka Izabela Katarzyna
95. Mucha Joanna
96. Musiał Jan
97. Naguszewski Tadeusz
98. Namyślak Witold
99. Neumann Sławomir
100. Niesiołowski Stefan
101. Nowak Sławomir
102. Nowak Tomasz Piotr
103. Nowakowski Andrzej
104. Nykiel Mirosława
105. Okła-Drewnowicz Marzena
106. Olechowska Alicja
107. Olejniczak Danuta
108. Olszewski Paweł
109. Ołowski Piotr
110. Orzechowski Andrzej
111. Orzechowski Maciej
112. Oświęcimski Konstanty
113. Pacelt Zbigniew
114. Pahl Witold
115. Piechota Sławomir
116. Pierzchała Elżbieta
117. Pietraszewska Danuta
118. Pięta Jarosław
119. Piotrowska Teresa
120. Pitera Julia
121. Plocke Kazimierz
122. Plura Marek
123. Pomaska Agnieszka
124. Preiss Sławomir
125. Raba Norbert
126. Raczkowski Damian
127. Raniewicz Grzegorz
128. Raś Ireneusz
129. Ross Tadeusz
130. Roszak Grzegorz
131. Rozpondek Halina
132. Rutnicki Jakub
133. Rybicki Arkadiusz
134. Rybicki Sławomir
135. Rynasiewicz Zbigniew
136. Ryszka Andrzej
137. Rząsa Marek
138. Rzymełka Jan
139. Saługa Wojciech
140. Schetyna Grzegorz
141. Sekuła Mirosław
142. Sikorski Radosław
143. Sitarz Witold
144. Skorupa Aleksander Marek
145. Skowrońska Krystyna
146. Sławiak Bożena
147. Smirnow Andrzej
148. Smolarz Tomasz
149. Staroń Lidia
150. Stolarczyk Jarosław
151. Stuligrosz Michał
152. Suski Paweł
153. Sycz Miron
154. Szczerba Michał
155. Szejnfeld Adam
156. Szulc Jakub
157. Szumilas Krystyna
158. Szydłowska Bożena
159. Śledzińska-Katarasińska Iwona
160. Tomaka Jan Walenty
161. Tomański Piotr
162. Tomaszak-Zesiuk Irena
163. Tomczyk Cezary
164. Tomczykiewicz Tomasz
165. Tusk Łukasz
166. Tyszkiewicz Krzysztof
167. Urban Cezary
168. Urbaniak Jarosław
169. Van der Coghen Piotr
170. Waśko Piotr
171. Węgrzyn Robert
172. Wielichowska Monika
173. Wilk Wojciech
174. Witkowski Radosław
175. Wojnarowski Norbert
176. Wojtkowski Marek
177. Wolak Ewa
178. Wójcik Marek
179. Wykręt Adam
180. Zacharewicz Jacek
181. Zakrzewska Jadwiga
182. Zaremba Renata
183. Zawadzki Ryszard
184. Zawiła Marcin
185. Zdanowska Hanna
186. Zdrojewski Bogdan
187. Zieliński Marek
188. Ziemniak Wojciech
189. Ziętek Jerzy
190. Żalek Jacek
191. Żmijan Stanisław
192. Żyliński Adam

PiS:
1. Bury Jan s. Antoniego
2. Dziedziczak Jan
3. Jagiełło Jarosław
4. Kluzik-Rostkowska Joanna
5. Kowalczyk Henryk
6. Kruk Elżbieta
7. Michałkiewicz Krzysztof
8. Sońta Krzysztof
9. Sośnierz Andrzej
10. Suski Marek
11. Szwed Stanisław
12. Wojtkiewicz Michał
13. Zbonikowski Łukasz

Nzal:
1. Atamańczuk Cezary
2. Celiński Andrzej
3. Chlebowski Zbigniew
4. Szkop Władysław

Polska Plus (btw, plus co?):
1. Dorn Ludwik
2. Sellin Jarosław

SDPL:
1. Borowski Marek
2. Ciemniak Grażyna
3. Janowska Zdzisława

DKP_SD:
1. Filar Marian
2. Lis Bogdan
3. Widacki Jan

źródło

Brak komentarzy: